Są na świecie osoby, które w szczęśliwy sposób wygrały różnorodne loterie pieniężne. W tym artykule poznasz kto, gdzie i kiedy wygrał wielotysięczne i wielomilionowe sumy pieniędzy na różnych loteriach. Duże do wygrania pieniądze czekają także na graczy kasyn online, na przykład wchodząc na stronę vulkan-vegas.pl, możemy zagrać w ciekawe gry na automatach czy w pokera wideo.
Wygrana na loterii jest wielkim szczęściem, sprawdź listę osób, które wygrały w wyjątkowy sposób, na przykład decydując się na zatrzymanie w sklepie spożywczym w ostatniej chwili albo dwukrotnie zdobyli wygraną w ciągu kilku lat.

Para wygrywa 5 milionów dolarów

Mężczyzna z Nowego Jorku wszedł do sklepu monopolowego po drobne na perfumy, a wyszedł bogatszy o 5 milionów dolarów. 24-letni William Williams i 25-letnia Michelle Concepcion powiedzieli, że kupili bilet na loterię o wartości 5 milionów dolarów za 20 dolarów, aby mogli wymienić na 100-dolarowy banknot. Kiedy zdrapali bilet i zobaczyli kwotę, oniemieli z radości.

Wygrana 200000 $ po zdobyciu losu na loterię z kosza

Bryan Cureington z Luizjany powiedział, że jeden z członków jego rodziny wyrzucił los na loterię Make My Year, zakładając, że kupon o wartości 10 $ nie przyniósł żadnych wygranych. Ale 35-latek, odkrył, że jego los jest zwycięzcą głównej nagrody w wysokości 200000 USD. Po potrąceniu podatków stanowych i federalnych Cureington zabrał do domu 142000 dolarów wygranych na loterii.

Mężczyzna wygrywa na loterii 4 razy w ciągu 6 miesięcy za ponad 6 milionów dolarów
Pewien człowiek z Kalifornii przeniósł szczęście na zupełnie nowy poziom dzięki niewiarygodnej passie szczęścia, wygrywając ponad 6 milionów dolarów w nagrodach na loterii w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Antulio Mazariegos kupił cztery losy w ciągu ostatniego półrocza. Jego pierwsza duża wygrana miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku, kiedy wygrał bilet Scratchers o wartości 1 miliona dolarów. Postanowił spróbować swoich sił ponownie i wygrał jeszcze dwie nagrody, każda o wartości 1000 i 600 dolarów. Kiedy oddał te bilety, Mazaregos kupił cztery California Black Premium Scratchers i wygrał swoją największą nagrodę w wysokości 5 milionów dolarów.

Mężczyzna wygrywa 400000$ w loterii Virginia

Mężczyzna z Wirginii jest o prawie pół miliona dolarów bogatszy po wygraniu na loterii liczb, które, jak powiedział, przyszły do niego, gdy spał. Victor Amole kupił cztery losy, wybierając dla każdego liczby 3, 10, 17, 26 i 31, mówiąc, że widział sekwencję we śnie. Jego wizja okazała się rzeczywistością, ponieważ liczby przyniosły mu czterokrotnie główną nagrodę w wysokości 100000$.

Pragnienie lodów prowadzi do wygranej w loterii Connecticut o wartości 400000$

Lisa Nagy z Easton powiedziała pracownikom z loterii w Connecticut, że ona i jej mąż byli w drodze do domu w „randkę”, kiedy zasugerował jej, żeby zatrzymali się w sklepie na lody. Poprosiła go też, żeby kupił jej losy na loterię Win For Life. Kiedy go zdrapała, była zszokowana, widząc symbol „WIN FOR LIFE”. Po potwierdzeniu swojej wygranej Nagy odebrała nagrodę w wysokości 400 000 $.

Mężczyzna wygrywa 1000000$ w loterii po tym, jak dom jego rodziny spłonął w pożarach

Kanadyjczyk odzyskał szczęście po tym, jak się załamał tym, że jego dom spłonął w pożarze w 2016 roku i nie był w stanie go odbudować. Kupił bilet w drodze do chorego ojca. Na szczęście wygrał milion dolarów i ma nowy powód do uśmiechu.

Kobieta wygrywa na loterii dwa razy w ciągu jednego dnia

Kobieta z Missouri zdobyła niespodziankę pieniężną dwa razy w ciągu jednego dnia, wygrywając dwie wygrane na loterii. 29 listopada Veronica Buchanan wygrała 1000 dolarów z 10-dolarowej zdrapki Monopoly, którą kupiła na stacji benzynowej. Później tego samego dnia ponownie sprawdziła swoje szczęście i kupiła kolejną zdrapkę za 10 dolarów. Ta była warta 100000$.

Para wygrywa na loterii po raz drugi w ciągu niespełna 4 lat

Para z Maryland miała dwa razy szczęście w ciągu zaledwie kilku lat. Mąż i żona wygrali 50000$ z losu na zdrapkę w mniej niż cztery lata po wygraniu 100000$ w kolejnej zdrapce. W kwietniu 2014 roku wygrali 100000$ z biletu Bonus Match 5. Druga wygrana pochodziła ze zdrapki 100X The Cash.

Mężczyzna odkrywa losy na loterię o wartości 24 milionów dolarów, na kilka dni przed jego wygaśnięciem

Mężczyzna z New Jersey znalazł w kieszeni kupon na loterię o wartości 24 milionów dolarów na dwa dni przed jego wygaśnięciem. 64-latek, Jimmie Smith, miał w szafie bilet w starej koszulce, odkąd kupił go w maju 2016 roku. Kiedy Smith, emerytowany ochroniarz, zobaczył wieczorny odcinek wiadomości, który informował go o wynikach loterii, podjął próby odnalezienia tajemniczego gracza Lotto. Minął prawie rok, odkąd kupił bilety, a jeden z nich okazał się zwycięskim.

Mężczyzna pojechał na drobne zakupy i wygrywał 5 milionów dolarów

Czasami wypad po drobne zakupy może przynieść przy okazji wielką fortunę. John Lewis z Nowego Jorku wpadł na lokalny targ, żeby kupić grzyby, a wyszedł z niego bogatszy. Kierując się kaprysem, nowojorczyk kupił zdrapkę na loterię Set for Life za 10 dolarów, wygrywając 5 milionów dolarów.