Stuttgart, singiel Stuttgart, singielMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger Acapulco Challenger AcapulcoMecze na żywo Transmisje: 5 Challenger Tallahassee Challenger TallahasseeMecze na żywo Transmisje: 5 Challenger Oeiras Challenger OeirasMecze na żywo Transmisje: 5 ATP Barcelona ATP BarcelonaMecze na żywo Transmisje: 5 ATP Monachium ATP MonachiumMecze na żywo Transmisje: 5 WTA Stuttgart WTA StuttgartMecze na żywo Transmisje: 5 WTA Oeiras WTA OeirasMecze na żywo Transmisje: 5 ATP Bukareszt ATP BukaresztMecze na żywo Transmisje: 5 ATP Monachium, debel ATP Monachium, debelMecze na żywo Transmisje: 5 Barcelona, singiel Barcelona, singielMecze na żywo Transmisje: 4 WTA Stuttgart, debel WTA Stuttgart, debelMecze na żywo Transmisje: 3 Barcelona, debel Barcelona, debelMecze na żywo Transmisje: 3 ATP Monachium ATP MonachiumMecze na żywo Transmisje: 2 Challenger Sarasota Challenger SarasotaMecze na żywo Transmisje: 1

Tenis mecze dzisiaj, transmisje na żywo w tv i online w internecie - gdzie oglądać?

Tenis na żywo to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych w Polsce. Transmisje meczów tenisa live online cieszą się ogromną popularnością. Turnieje tenisowe rozgrywane są praktycznie przez cały rok. Dlatego też w każdym tygodniu można liczyć na sporą dawkę tenisowych emocji. Na poniższej liście prezentujemy nadchodzące transmisje tenisa na żywo, które można oglądać w tv i Internecie. W ofercie dostępne są zarówno kanały darmowe jak i dodatkowo płatne.

Gdzie można oglądać mecze tenisa na żywo?

Kibice tenisa mają bogaty wybór sposobów na oglądanie ich ulubionych turniejów. Największe turnieje tenisowe dostępne są na Polskich kanałach sportowych takich jak Eurosport, Polsat Sport czy TVP Sport. Część meczów tenisa na żywo pokazywana jest za darmo, a pozostałe dostępne są na płatnych kanałach.

Gdzie oglądać mecze tenisa za darmo?

Wybrane turnieje i mecze tenisa za darmo można oglądać na żywo w tv na kanale TVP Sport. Te same transmisje meczów tenisowych dostępne są również w Internecie pod adresem Sport.tvp.pl. Ponadto praktycznie wszystkie turnieje ATP, WTA, Challenger i ITF można oglądać za pośrednictwem bezpłatnych usług STS TV oraz Fortuna TV.

Gdzie oglądać darmowe mecze tenisa na żywo online?

Darmowe transmisje meczów tenisa w Internecie można oglądać na stronach internetowych STS.pl i eFortuna.pl. Legalni bukmacherzy STS i Fortuna w swojej ofercie posiadają transmisje meczów tenisa na żywo, całkowicie za darmo. Jedyne co trzeba zrobić to rejestracja bezpłatnego konto na stronie internetowej bukmachera. Następnie można rozpocząć nielimitowane oglądanie transmisji online.