ATP Kitzbuhel ATP KitzbuhelMecze na żywo Transmisje: 4 Praga, singiel Tenis Praga, singiel TenisMecze na żywo Transmisje: 3 Challenger Granby Challenger GranbyMecze na żywo Transmisje: 2 ATP Newport ATP NewportMecze na żywo Transmisje: 2 ATP Bastad ATP BastadMecze na żywo Transmisje: 2 ATP Hamburg ATP HamburgMecze na żywo Transmisje: 2 Challenger Amersfoort Challenger AmersfoortMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Hamburg ATP HamburgMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Gstaad ATP GstaadMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Bastad ATP BastadMecze na żywo Transmisje: 1 WTA Palermo WTA PalermoMecze na żywo Transmisje: 1 WTA Budapeszt WTA BudapesztMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Bastad, debel ATP Bastad, debelMecze na żywo Transmisje: 1 ATP Hamburg, debel ATP Hamburg, debelMecze na żywo Transmisje: 1 WTA Palermo WTA PalermoMecze na żywo Transmisje: 1

Tenis mecze dzisiaj, transmisje na żywo w tv i online w internecie - gdzie oglądać?

Tenis na żywo to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych w Polsce. Transmisje meczów tenisa live online cieszą się ogromną popularnością. Turnieje tenisowe rozgrywane są praktycznie przez cały rok. Dlatego też w każdym tygodniu można liczyć na sporą dawkę tenisowych emocji. Na poniższej liście prezentujemy nadchodzące transmisje tenisa na żywo, które można oglądać w tv i Internecie. W ofercie dostępne są zarówno kanały darmowe jak i dodatkowo płatne.

Gdzie można oglądać mecze tenisa na żywo?

Kibice tenisa mają bogaty wybór sposobów na oglądanie ich ulubionych turniejów. Największe turnieje tenisowe dostępne są na Polskich kanałach sportowych takich jak Eurosport, Polsat Sport czy TVP Sport. Część meczów tenisa na żywo pokazywana jest za darmo, a pozostałe dostępne są na płatnych kanałach.

Gdzie oglądać mecze tenisa za darmo?

Wybrane turnieje i mecze tenisa za darmo można oglądać na żywo w tv na kanale TVP Sport. Te same transmisje meczów tenisowych dostępne są również w Internecie pod adresem Sport.tvp.pl. Ponadto praktycznie wszystkie turnieje ATP, WTA, Challenger i ITF można oglądać za pośrednictwem bezpłatnych usług STS TV oraz Fortuna TV.

Gdzie oglądać darmowe mecze tenisa na żywo online?

Darmowe transmisje meczów tenisa w Internecie można oglądać na stronach internetowych STS.pl i eFortuna.pl. Legalni bukmacherzy STS i Fortuna w swojej ofercie posiadają transmisje meczów tenisa na żywo, całkowicie za darmo. Jedyne co trzeba zrobić to rejestracja bezpłatnego konto na stronie internetowej bukmachera. Następnie można rozpocząć nielimitowane oglądanie transmisji online.