Gala UFC Gala UFCna żywo Transmisje: 6 Copa America Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 22 EURO 2024 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 14 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 8 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 20 MLB MLBMecze na żywo Transmisje: 15 Turniej Wimbledon Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 14 Golf Golfna żywo Transmisje: 13 Grand Prix Austrii Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 1. Liga Liga ChińskaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger Mediolan Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Eastbourne ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Majorka ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7

MMA dzisiaj, transmisje na żywo w tv i online w internecie - gdzie oglądać?

Gale MMA na żywo zarówno na trybunach jak i przed telewizorami wzbudzają wielkie emocje. Takie federacje jak KSW, FAME MMA, FEN, UFC i FFF znajdują się w grupie najpopularniejszych gal mma z których można oglądać transmisje na żywo w tv i live stream online w Internecie. Transmisje MMA live online można oglądać za pośrednictwem wielu urządzeń takich jak kompuer, smartfon, tablet czy nawet telewizor z funkcją Smart TV. Poniżej prezentujemy listę nadchodzących wydarzeń MMA wraz z listą darmowych i płatnych źródeł transmisji w tv i online.

Gdzie oglądać MMA na żywo?

Gale MMA na żywo można oglądać na wielu kanałach telewizyjnych takich jak Polsat Sport, Eleven Sports, TVP czy Canal+Sport. Stacje te dostępne są zarówno w tv jak i live online w Internecie. Część gal MMA pokazywana jest też w specjalnych platformach streamingowych, do których dostęp jest płatny.

Jak i gdzie oglądać MMA za darmo?

Część gal mma pokazywana jest za darmo na takich kanałach jak TVP Sport i Polsat. W Internecie niektóre wydarzenia mma na żywo pokazuje platforma live online Telewizji Polskiej, która znajduje się pod adresem Sport.tvp.pl. Niestety, większość gal mma pokazywana jest wyłącznie w płatnym systemie ppv.