Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 26 Ig. Olimpijskie Mężczyźni Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 8 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 8 Ig. Olimpijskie Kobiety Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 1 Mecze towarzyskie (możliwa zmiana formatu) Mecze towarzyskieMecze na żywo Transmisje: 84 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 17

Hokej mecze dzisiaj, transmisje na żywo w tv i online w internecie - gdzie oglądać?

Praktycznie każdego dnia kibice mogą oglądać hokej na żywo w Internecie na kanałach live stream online, a także na tradycyjnych stacjach sportowych w tv. Wiele transmisji online meczów hokeja dostępnych jest też całkowicie za darmo a jedyne co trzeba zrobić, aby obejrzeć mecz to założenie darmowego konta na wybranej stronie streamingowej.

Gdzie oglądać hokej na żywo?

W Polsce najwięcej meczów hokeja na żywo w tv można oglądać na kanale TVP Sport i w serwisie internetowym Sport.tvp.pl. Telewizja Polska posiada prawa do pokazywania transmisji meczów hokeja live online takich rozgrywek jak NHL i Polska Hokej Liga.

Gdzie oglądać mecze hokeja za darmo?

Mecze hokeja za darmo można oglądać dzięki bezpłatnym transmisjom online oferowanym na stronach legalnych bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl. Wśród rozgrywek, które można oglądać za darmo są między innymi ligi NHL i KHL.