LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 24 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 21 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 20 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 19 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 13 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 4 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 4 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 19 1. Liga Liga RumuńskaMecze na żywo Transmisje: 16 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 14

Żużel mecze dzisiaj, transmisje na żywo w tv i online w internecie - gdzie oglądać?

Na wielu kanałach sportowych dostępny jest żużel na żywo w Internecie. Transmisje meczów żużlowych można oglądać zarówno w telewizji jak i przez internet. Dla naszych użytkowników udostępniamy listę nadchodzących wydarzeń związanych z żużel, a także kanały na których można oglądać transmisje żużla online i live w tv.

Gdzie oglądać żużel na żywo w tv?

W polskiej telewizji najwięcej wydarzeń żużlowych można oglądać na kanałach z grupy Canal+. Stacje nSport+ i Eleven Sports na żywo pokazują mecze Ekstraligi, a Canal+Sport wszystkie żużlowe Grand Prix. Ponadto w tv można też oglądać Polską Ligę Żużlową.

Gdzie oglądać żużel online w Internecie?

Najwięcej meczów żużla w Internecie można oglądać korzystając z oferty platformy internetowej telewizji Player. To właśnie w niej można uzyskać dostęp do kanałów Canal+Sport, nSport+ i Eleven Sports, na których dostępne są najbardziej popularne wyścigi i mecze żużla na żywo.

Gdzie oglądać żużel za darmo?

Wybrane wydarzenia żużlowe można też oglądać na stronach legalnych bukmacherów online pod adresami STS.pl i eFortuna.pl. Bukmacherzy STS i Fortuna udostępniają całkowicie za darmo legalne live streamy online z wielu wydarzeń sportowych w tym również mecze żużlowe live.