UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 41 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 30 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 14 Ig. Olimpijskie Mężczyźni Ig. Olimpijskie MężczyźniMecze na żywo Transmisje: 11 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 10 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 9 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 7 Ig. Olimpijskie Kobiety Ig. Olimpijskie KobietyMecze na żywo Transmisje: 6 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 18 Praga, singiel Tenis Praga, singiel TenisMecze na żywo Transmisje: 12

Milan szuka nowego napastnika, kolejne nazwisko na liście!

milan-szuka-nowego-napastnika-kolejne-nazwisko-na-liscie
Autor: Wojtek Jagodowski | 12.06.2024 13:38

AC Milan szuka kogoś, kto zastąpi Oliviera Girouda, który odszedł grać w Stanach Zjednoczonych. Klub z Włoch poszukuje nowego napastnika na nadchodzący sezon. Aktualnie zainteresowanie budzi Romelu Lukaku z Chelsea.

Milan celuje w młodych napastników

AC Milan szuka obiecujących, młodych napastników, by zwiększyć siłę ataku. W planach były dwa duże cele - Joshua Zirkzee i Benjamin Šeško. Niestety najprawdopodobniej żaden z nich nie dołączy do Rossonerich. Problemem mają być finanse, a konkretnie kwoty transferów.

Zirkzee kuszącą opcją za 40 milionów euro

Joshua Zirkzee gra obecnie w Bolonii i ma za sobą najlepszy sezon w swojej karierze. Ma 21 lat i klauzulę za 40 milionów euro, z częścią idącą do Bayernu Monachium. Milan ma czas do połowy lipca, by go pozyskać. Zirkzee marzy o grze w Serie A i wartość go wzrośnie, jeśli dojdzie do dobrych występów.

Šeško z nowym kontraktem

Benjamin Šeško to kolejny gracz, który interesował Milan, po udanym debiutanckim sezonie w Bundeslidze. Kluby z Anglii też go obserwują, a po Euro 2024 jego wartość może jeszcze poszybować w górę. Transfer nie ma jednak prawa bytu bo młody słoweniec podpisał już nowy kontrakt z Lipskiem, który ma obowiązywać do 2029 roku.

Kandydaci z Premier League na celowniku Milanu

AC Milan zmienił więc najprawdopodobniej założenia transferowe i zaczął szukać doświadczonych wysokich i silnych napastników. Chcą sprowadzić Romelu Lukaku z Chelsea. Według Carlo Pellegattiego, reprezentant Belgii rozmawiał z Milanem o możliwym transferze. Anglicy jednak mogą stanąć na drodze tego wzmocnienia.

Chelsea chce sprzedać Belga

Chelsea na obecną chwilę planuje pozbyć się Belga transferem definitywnym. Brakuje jednak chętnych chcących wyłożyć dużą sumę pieniędzy. W grę wchodzi ewentualnie transfer do Arabii Saudyjskiej, czego nie wyklucza sam zawodnik. Dopiero w przypadku braku ofert anglicy rozważą możliwości wypożyczenia.