Grand Prix Chin Grand Prix Chinna żywo Transmisje: 11 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 24 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 21 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 20 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 19 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 13 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 4 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 4 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 19 1. Liga Liga RumuńskaMecze na żywo Transmisje: 16

Formuła 1 dzisiaj, transmisje na żywo w tv i online w internecie - gdzie oglądać?

Wyścigi Formuły 1 na żywo cieszą się ogromną popularnością wśród kibiców sportów motorowych. F1 od lat ma w Polsce wielu kibiców, którzy w każdy weekend z Grand Prix śledzą zarówno treningi, kwalifikacje jak i same wyścigi. Wszystkie zawody F1 na żywo można oglądać w tv i online. Istnieje kilka sposobów aby uzyskać dostęp do transmisji F1 live w Internecie i telewizji.

Gdzie oglądać Formułę 1 w telewizji?

Wszystkie wyścigi Formuły 1 na żywo w tv dostępne są na kanale Eleven Sports 1. Stacja ta dostępna jest w ofercie wszystkich sieci kablowych i satelitarnych działających w Polsce.

Jak i gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Formułę 1 live online w internecie można oglądać w stacji telewizyjnej Eleven Sports 1, do której dostęp można uzyskać poprzez serwis Player, WP Pilot lub oficjalny serwis Eleven. Transmisje można oglądać na ekranach komputerów, telefonów i telewizorów Smart TV.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Niestety w Polsce nie ma możliwości oglądania Formuły 1 za darmo. Wszystkie treningi, kwalifikacje i wyścigi F1 live online dostępne są na kanale Eleven. Dostępny jest on zarówno w telewizji jak i w Internecie jako stacja live stream online.