EURO 2020 Euro 2020 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 21 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 12 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 2 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 2 Copa America Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 1 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 1 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 1 French Open French OpenMecze na żywo Transmisje: 32 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 26 Golf Golfna żywo Transmisje: 16

Szczęsny odrzucił propozycję Juve!

szczesny-odrzucil-propozycje-juve
Autor: Wojtek Jagodowski | 07.05.2024 12:42

Wojciech Szczęsny, utalentowany bramkarz Juventusu, podjął ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości w klubie. Polski piłkarz zdecydował się odrzucić propozycję przedłużenia umowy z Juventusem. Ta decyzja ma istotne konsekwencje dla obu stron.

Szczęsny, który dołączył do Juventusu w 2017 roku, był jednym z kluczowych graczy drużyny przez wiele lat. Jednak teraz, po odrzuceniu propozycji przedłużenia umowy, jego przyszłość w klubie staje się niepewna.

Decyzja Szczęsnego o odrzuceniu propozycji przedłużenia umowy sugeruje, że jest mało prawdopodobne, aby kontynuował swoją karierę z Juventusem po zakończeniu obecnej umowy w lipcu 2025 roku. Jego sytuacja na rynku przyciągnęła uwagę innych klubów, które mogą zaproponować mu korzystniejsze warunki.


Zainteresowanie Interu i Romy

Polski golkiper odrzucił propozycję przedłużenia umowy z Juventusem, która zakładała redukcję jego płacy z 6 do 4,5 miliona rocznie. Nie brakuje jednak zainteresowanych klubów. Jednym z nich jest Inter, aktualny mistrz Włoch, który od dłuższego czasu śledzi sytuację polskiego bramkarza. 

Inter jest zainteresowany pozyskaniem Szczęsnego, aby wzmocnić swoją drużynę w kolejnym sezonie. Należy pamiętać, że Inter jest klubem, który regularnie stawia na doświadczonych graczy więc Wojtek mógłby tam liczyć na dużo minut.

Również AS Roma, były klub polaka, okazuje zainteresowanie kontraktem z Szczęsnym. Roma potrzebuje doświadczonego bramkarza, który zapewni stabilność i pewność w defensywie. Klub jest zdecydowany podjąć rozmowy z polskim zawodnikiem i jest gotowy złożyć mu atrakcyjną ofertę kontraktową.

Wniosek

Po odrzuceniu propozycji przedłużenia umowy z Juventus, decyzja Szczęsnego wydaje się jasna - prawdopodobnie opuści klub po zakończeniu obecnej umowy w lipcu 2025 roku. Mimo że Polak jest cenionym bramkarzem, kontraktu dla niego w Turynie nie będzie.

Szczęsny stał się przedmiotem zainteresowania innych włoskich klubów, takich jak Inter i Roma, które obserwowały jego sytuację od dłuższego czasu. Wniosek jest jednak taki, że po odrzuceniu oferty od Juventusu, Szczęsny będzie szukał nowego klubu, który spełni jego oczekiwania kontraktowe.

Ostatecznie, jego decyzja będzie miała wpływ nie tylko na jego przyszłość, ale także na klub, który zdecyduje się podpisać z nim umowę. Będzie to kluczowa decyzja nie tylko dla Szczęsnego, ale także dla klubu, który zyska doświadczonego bramkarza w swoim składzie.