LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 18 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 16 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 13 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 7 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 6 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 2 Kolarstwo Kolarstwona żywo Transmisje: 24

Oficjalnie: Wisła Kraków ma nowego napastnika

oficjalnie-wisla-krakow-ma-nowego-napastnika
Autor: Kamil Gieroba | 26.01.2024 17:56 Źródło zdjęcia: Wisła Kraków

Wisła Kraków potwierdziła pierwszy zimowy transfer.

Oficjalnie: Bregu w Wiśle Kraków

Nowym piłkarzem "Białej Gwiazdy" został Dejvi Bregu. Albańczyk podpisał kontrakt do lata 2024 roku, czyli do końca sezonu. Może grać zarówno jako klasyczny napastnik, jak i jako skrzydłowy.

Jesienią był związany z tureckim Umraniyesporem, niedawno został wolnym zawodnikiem. Kilka sezonów temu był jedną z czołowych postaci rodzimej ligi, m.in. z KF Teuta sięgnął po mistrzostwo Albanii.