LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 18 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 16 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 13 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 7 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 6 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 2 Kolarstwo Kolarstwona żywo Transmisje: 23

Oficjalnie: Nadchodzi nowe w Liverpoolu!

oficjalnie-nadchodzi-nowe-w-liverpoolu
Autor: Kamil Gieroba | 26.01.2024 18:34 Źródło zdjęcia: X/FC Liverpool

FC Liverpool przekazał wieści, które zszokowały kibiców "The Reds".

Oficjalnie: Klopp odchodzi

Wraz z końcem sezonu 2023/24 Liverpool po dziewięciu latach opuści Jurgen Klopp! Na Anfield Road pracował od 2015 roku, zastępując na stanowisku Brendana Rodgersa. 

– Chodzi o to, że - jak by to ująć - kończy mi się energia - tłumaczy cytowany na oficjalnej stronie internetowej klubu – Zdaję sobie sprawę, że dla wielu to może być szok w momencie, gdy usłyszą to pierwszy raz, ale mogę wszystko wyjaśnić - a przynajmniej spróbować wyjaśnić. Kocham absolutnie wszystko, co jest związane z tym klubem, z tym miastem, z tymi kibicami. Kocham ten zespół i ten sztab. A mimo to podejmuje tę decyzję, co pokazuje, że jestem przekonany o jej słuszności.

Pod wodzą Kloppa Liverpool między innymi trzykrotnie dotarł do finału Ligi Mistrzów i raz zdobył to trofeum. Ponadto po wielu latach przerwy był mistrzem Anglii. Śmiało można powiedzieć, że praca niemieckiego szkoleniowca miała duży wpływ na wyjście "The Reds" na prostą po latach posuchy. Wcześniej prowadził między innymi FSV Mainz i Borussię Dortmund.