LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 21 Premier League Premier LeagueMecze na żywo Transmisje: 20 Ligue 1 Ligue 1Mecze na żywo Transmisje: 18 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 16 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 13 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 7 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 6 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 4 Superliga Superliga piłki ręcznej mężczyznMecze na żywo Transmisje: 4 PlusLiga PlusLigaMecze na żywo Transmisje: 4 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 2 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 2 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 2 Kolarstwo Kolarstwona żywo Transmisje: 23

Oficjalnie: Manchester City sięga po wielki talent z Argentyny

oficjalnie-manchester-city-siega-po-wielki-talent-z-argentyny
Autor: Kamil Gieroba | 26.01.2024 12:48 Źródło zdjęcia: Manchester City

Claudio Echeverri będzie nowym piłkarzem Manchesteru City!

Wielki talent wybrał kolejny klub

O pomocniku River Plate w mediach było już głośno od jakiegoś czasu. Szczególnie podczas ostatnich mistrzostw świata do lat 17, gdy świetnie spisywał się jako kapitan reprezentacji Argentyny. Co prawda sam zespół skończył udział w turnieju na półfinałach, ale Echeverri był jedną z wyróżniających się postaci.

Stąd Echeverri jest określany mianem wielkiego talentu, choć jest dopiero na początku kariery seniorskiej. Wzbudzał zainteresowanie wielu innych klubów, między innymi FC Barcelony. On jednak wybrał ofertę Manchesteru City.

Warto podkreślić, że pozostanie do końca 2024 roku na wypożyczeniu w River Plate. Gdzie pod okiem Martina Demichelisa (byłego zawodnika Manchesteru City) będzie mógł wchodzić na coraz wyższe obroty w pierwszym zespole.