Copa America Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 22 EURO 2024 Euro 2024 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 14 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 8 Liga Europy Liga EuropyMecze na żywo Transmisje: 1 1. Liga Liga BrazylijskaMecze na żywo Transmisje: 20 MLB MLBMecze na żywo Transmisje: 15 Turniej Wimbledon Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 14 Golf Golfna żywo Transmisje: 13 Grand Prix Austrii Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 1. Liga Liga ChińskaMecze na żywo Transmisje: 8 Challenger Mediolan Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Eastbourne ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Majorka ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad Homburg WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7

Legia skusi na transfer zawodnika Śląska?

legia-skusi-na-transfer-zawodnika-slaska
Autor: Wojtek Jagodowski | 21.05.2024 12:17

Według licznych doniesień medialnych, mistrzowie Polski Legia Warszawa są zainteresowani pozyskaniem kluczowego piłkarza jednego ze swoich głównych rywali - Erika Exposito ze Śląska Wrocław. Napastnik Śląska jest od dłuższego czasu obiektem dużego zainteresowania w PKO BP Ekstraklasie ze względu na swoje kolejne udane sezony oraz perspektywę możliwego odejścia za granicę. Choć do tej pory nie wskazywano konkretnych nazw klubów, tym razem pojawiają się doniesienia, że Legia Warszawa włączyła się do walki o Exposito.

Spekulacje medialne wokół potencjalnego transferu Erika Exposito

Erik Exposito, napastnik Śląska Wrocław, od dłuższego czasu budzi ogromne zainteresowanie w PKO BP Ekstraklasie. Jego kolejny udany sezon i perspektywa potencjalnego odejścia za granicę sprawiają, że media często spekulują na temat przyszłości piłkarza.

Dotychczas nie pojawiały się konkretne informacje o zainteresowanych klubach, ale teraz mówi się, że w grę o Exposito włączyła się również Legia Warszawa, która znana jest z dokonywania transferów najlepszych zawodników ligi.

Exposito jest bowiem kluczowym zawodnikiem Śląska i liderem klasyfikacji najlepszych strzelców PKO BP Ekstraklasy, co czyni go atrakcyjnym celem dla wielu klubów, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy.

Legia w grze o napastnika Śląska

Według informacji dziennikarza Szymona Janczyka, Legia Warszawa poważnie rozważa pozyskanie Erika Exposito ze Śląska Wrocław. Stołeczny klub jest zdeterminowany, aby wzmocnić swoją ofensywę i ma zamiar zaoferować 27-letniemu napastnikowi wyższe wynagrodzenie niż obecnemu liderowi stołecznych - Josue.

Legia Warszawa jest gotowa włożyć znaczne wysiłki, aby pozyskać Erika Exposito. Zaoferowanie mu wyższej pensji niż Josue pokazuje, jak bardzo mistrzowie Polski cenią umiejętności i doświadczenie napastnika Śląska Wrocław. Czy ten transfer dojdzie do skutku, okaże się w najbliższym czasie.