Jak i gdzie oglądać mecze online w Internecie za darmo

Oferta telewizyjna, dotycząca transmitowania meczów piłkarskich staje się coraz bardziej atrakcyjna, ale jednocześnie zyskuje sporą konkurencję. Mowa oczywiście o transmisjach internetowych, które w wielu aspektach przewyższają tradycyjną formę oglądania. W tym artykule pochylimy się przede wszystkim nad tym, gdzie oglądać mecze w Internecie za darmo, ponieważ coraz więcej osób szuka takich opcji. Na rynku platform internetowych nie ma ich jednak zbyt wiele. Obecnie dominują przede wszystkim cztery tego typu strony, które dzięki swojej propozycji wprowadzają lekką różnorodność w tej branży. Na co należy zwrócić uwagę w darmowych stronach internetowych?

Gdzie oglądać mecze w Internecie za darmo? Czym wyróżniają się tego typu strony?

Przedstawienie wszystkich opcji, które próbują budować rynek transmisji internetowych jest prawdopodobnie niemożliwe. W Internecie istnieje bowiem niezwykle dużo witryn działających nielegalnie, zwłaszcza w temacie udostępniania obrazu ze stadionów. W tym tekście chcemy pochylić się nad darmowymi, ale działającymi zgodnie z prawem stronami, które swoich klientów chcą zaskakiwać nowościami.

Pozyskanie praw w wielu przypadkach było o tyle trudne, że nie wszystkie mecze pokazują polskie stacje telewizyjne. Platformy, którym udało się uzyskać dostęp do transmisji, są całkiem inne, przede wszystkim w zakresie udostępniania samego sygnału. Obecnie w temacie darmowych witryn dominuje dobrze znana czwórka, różniąca się w pierwszej kolejności wyglądem i charakterystyką samych stron. Pierwsza trójka to typowe platformy bukmacherskie, które z wiadomych względów wymagają z naszej strony inicjatywy bukmacherskiej. Czwórkę uzupełnia konkretna strona sportowa. Co najlepiej wybrać?

 transmisje i MECZE ZA DARMO  STS TV  Oglądaj mecze za darmo w STS TV na stronie www.STS.pl
FORTUNA TV  Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV na stronie eFortuna.pl

Sport.tvp.pl na rynku transmisji sportowych

Temat dotyczący tego, gdzie oglądać mecze w Internecie za darmo należy rozpocząć od platformy sport.tvp.pl. Witryna ta swoją siłę zawdzięcza przede wszystkim pozycji sportowego kanału Telewizji Polskiej, który miesięcznie śledzą miliony widzów.

Internetowa alternatywa okazała się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, że zainteresowane osoby nie muszą zakładać konta i opłacać dodatkowego abonamentu. Jedynym zadaniem jest wybranie meczu z danej kategorii. Sport.tvp.pl trudzi się pokazywaniem pojedynków piłkarskiej Ligi Mistrzów, PKO BP Ekstraklasy, a także spotkań reprezentacji Polski.

Alternatywa bukmacherska w transmitowaniu meczów

Jeśli chodzi o kwestię trójki bukmacherów, o których wspomnieliśmy nieco wyżej, to jest ona bardziej skomplikowana. Na ten moment pokazywaniem meczów zajmuje się Betclic TV, STS TV oraz Fortuna TV, które od zainteresowanego wymagają konkretnych działań. Nasz serwis oferuje harmonogram i spis spotkań, dzięki któremu dowiesz się gdzie oglądać mecze piłki nożnej na żywo i za darmo w Internecie na kanałach live stream online i w tv. dostępnych u bukmacherów znajdziesz

Najważniejszym zadaniem, które powinniśmy wykonać będzie założenie konta bukmacherskie, ponieważ tylko ono będzie przepustką do ewentualnego oglądania. Jeżeli już to zrobiliśmy, to następnym krokiem powinni być postawienie kuponu, najlepiej z zakładami live. Umożliwi to zdobycie dodatkowych pieniędzy np. z oglądanego przez nas meczu.