Gdzie oglądać Ekstraklasę

Mówiąc o rozgrywkach piłkarskich w całej Europie, niemal za każdym razem zahaczamy o wątek transmisyjny. Na ten moment najbardziej wymagający klienci skupiają się na ligach z tzw. TOP 5, aczkolwiek równie wysoko plasują się zmagania na polskich boiskach.

To, gdzie oglądać Ekstraklasę zależy tak naprawdę tylko od nas, ponieważ mamy do wyboru dwie poważne opcje. W pierwszej z możliwości nadrzędną rolę odgrywają konkretne kanały telewizyjne. Jeśli chodzi o polską ligę to prym wiodą przede wszystkim anteny z grupy Canal+. Do tego grona dołącza także oferta Telewizji Polskiej, a obie opcje są dostępne również w Internecie.

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Oferta platformy sport.tvp.pl

W kontekście PKO BP Ekstraklasy bardzo istotne są propozycje związane z transmisją internetową. Nie możemy bowiem pominąć oferty witryny sport.tvp.pl, która jest jednym z liderów w branży. Strona należąca do Telewizji Polskiej stawia na pokazanie wybranych spotkań polskiej ligi w danej kolejce, ale mimo okrojonej propozycji, właściciele mogą liczyć na sporą rzeszę widzów.

Wpływ na to niewątpliwie ma całkowicie darmowy dostęp do transmisji, ponieważ administratorzy nie wymagają ani uiszczania płatności, ani zakładania konta. Jedyne, co musimy zrobić, to wybrać interesujący nas mecz.

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Propozycja prywatnej platformy Player.pl

Temat transmisji internetowych jest niezwykle szeroki, także z powodu propozycji prywatnych witryn. Na czele stawki w zakresie odpłatnych stron stoi chociażby firma Player.pl. Ta platforma oferuje nam nieprzerwany dostęp do konkretnych wydarzeń sportowych, ale tylko po wykupieniu pakietu. Jeśli chodzi o zestaw budujący Ekstraklasę, powinniśmy pochylić się nad propozycją pakietu „CANAL+”.

Cena jest stosunkowo wysoka, ponieważ za miesięczny okres użytkowania będziemy zmuszeni zapłacić aż 50 złotych, jednak jakość HD, a także dostęp do seriali czy filmów, z pewnością rekompensuje te warunki. Player.pl, podobnie jak inne tego typu strony, występuje również w postaci aplikacji mobilnej.

 transmisje i MECZE ZA DARMO  STS TV  Oglądaj mecze za darmo w STS TV na stronie www.STS.pl
FORTUNA TV  Oglądaj mecze za darmo w Fortuna TV na stronie eFortuna.pl

fot. Dziurek / shutterstock.com