EURO 2020 Euro 2020 (Mistrzostwa Europy)Mecze na żywo Transmisje: 21 Ekstraklasa EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 12 LaLiga La LigaMecze na żywo Transmisje: 10 Serie A Serie AMecze na żywo Transmisje: 10 Liga Mistrzów Liga MistrzówMecze na żywo Transmisje: 3 Liga Mistrzów Liga Mistrzów piłki ręcznejMecze na żywo Transmisje: 2 Eredivisie EredivisieMecze na żywo Transmisje: 2 Copa America Copa AmericaMecze na żywo Transmisje: 1 1. Liga Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar Niemiec Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 UEFA Europa Conference League Liga KonferencjiMecze na żywo Transmisje: 1 Bundesliga BundesligaMecze na żywo Transmisje: 1 French Open French OpenMecze na żywo Transmisje: 32 MLS MLSMecze na żywo Transmisje: 26 Golf Golfna żywo Transmisje: 16

Al-Hilal mistrzem Arabii Saudyjskiej!

al-hilal-mistrzem-arabii-saudyjskiej
Autor: Wojtek Jagodowski | 15.05.2024 11:10

Al-Hilal  niedawno zdobył mistrzostwo Arabii Saudyjskiej, zapewniając sobie kolejny triumf w prestiżowych rozgrywkach krajowych. W wielu ligach na świecie poznaliśmy już mistrzów kraju, podobna sytuacja prezentuje się w Arabii Saudyjskiej, gdzie po raz 19 w historii najlepsza okazała się drużyna Al-Hilal. Ekipa Jorge Mendesa okazała się lepsza od Al-Nassr.

Al-Hilal - 19. mistrzostwo kraju

Ekipa Al-Hilal, prowadzona przez Jorge Mendesa, zanotowało w tym sezonie niesamowity sukces, zdobywając już 19. tytuł mistrza Arabii Saudyjskiej. Zespół ten wykazywał się długą serią meczów bez porażki, która została przerwana dopiero w rozgrywkach Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Ta niezwykła dominacja Al-Hilal w krajowych rozgrywkach jest dowodem na siłę i klasę tego saudyjskiego klubu piłkarskiego.

W walce o tytuł mistrzowski sezonu 2022/2023 w Saudi Pro League, Al-Hilal pokonało swojego największego rywala - Al-Nassr z genialnym Cristiano Ronaldo w składzie. Był to bezpośredni pojedynek o koronę króla krajowych rozgrywek w Arabii Saudyjskiej.

Al-Hilal lepszy od rywali

Drużyna trenera Jorge Mendesa zaprezentowała najwyższy poziom w decydującej fazie sezonu. Piłkarze Al-Hilal oddali się w pełni walce o zwycięstwo, które ostatecznie przyszło stosunkowo łatwo. Tym samym Al-Nassr z Cristiano Ronaldo w składzie nie zdołał wywalczyć mistrzostwa kraju w swoim debiutanckim sezonie w Saudi Pro League.