Wśród firm, które w ostatnich latach stały się liderami w branży bukmacherskiej są też takie, które działają całkiem niestandardowo. Do tego grona należy doliczyć przede wszystkim Totolotek, ponieważ tutaj niepotrzebny jest kod promocyjny, by uruchomić bonusy. Właściciele tego przedsiębiorstwa stawiają na standardowe promocje, aczkolwiek ich korzystanie wygląda całkiem inaczej. Przede wszystkim, firma Totolotek w tym temacie jest całkiem otwarta, ponieważ większość bonusów to domena graczy bardziej doświadczonych. To nie oznacza, że firma zapomina o osobach początkujących, ponieważ one także znajdą coś dla siebie. Jak wygląda oferta Totolotka?

 BONUS 1000 PLN W TOTOLOTKU  BONUS 1000 PLN  bonus na start 1000 zł - więcej na www.Totolotek.pl

Totolotek bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

Totolotek – kod promocyjny zastąpiony innymi rzeczami

Przedstawienie propozycji bukmacherskiej akurat tego przedsiębiorstwa może być sporym wyzwaniem, choć dla wielu także ogromnym ułatwieniem. Wszyscy gracze mają bowiem całkiem dobry dostęp do bonusów, ponieważ Totolotek stawia na prostotę w tej materii. Kod promocyjny, który w większości firm uruchamia wszystkie bonusy, Totolotek zastępuje przede wszystkim uważnym śledzeniem promocji. Takie bonusy, jak bonus od depozytu jest być może najbardziej atrakcyjny na całym rynku, głównie z uwagi na wysokość stawki i potrzebne warunki do spełnienia. W swoich działaniach, Totolotek stawia bardziej na doświadczonych graczy, ponieważ wspomniany bonus od depozytu jest tak naprawdę jedynym udogodnieniem dla początkujących.

Co zamiast kodu promocyjnego?

Totolotek znalazł jednak całkiem dobrą alternatywę dla kodu promocyjnego. W przeciwieństwie do innych bukmacherów, właściciele tej firmy stawiają na łatwość w korzystaniu z samych bonusów, do których nie potrzebujemy wysyłania żadnych maili i wpisywania fraz. Zakładając konto możemy zatem myśleć tylko i wyłącznie o wypełnieniu najbardziej potrzebnych danych. Aby móc skorzystać z większości promocji musimy tylko i wyłącznie postępować zgodnie z podanymi przy danym bonusie warunkami. Najczęściej dotyczy to kwestii obracania bonusem czy zawierania konkretnej liczby zdarzeń.

 BONUS 1000 PLN W TOTOLOTKU  BONUS 1000 PLN  bonus na start 1000 zł - więcej na www.Totolotek.pl

Bonusy na start i bonusy cykliczne

W temacie Totolotka warto przede wszystkim pochylić się nad dwoma bonusami. Wspomnieliśmy już, że w żadnym przypadku Totolotek nie wymaga kodu promocyjnego, dlatego istotny dla nas będzie fakt samych obostrzeń przy danym udogodnieniu. W tym artykule postaramy się przedstawić jeden bonus na start – bonus od depozytu, a także interesującą promocję „Gram Grubo”. Która z tych promocji jest najbardziej korzystna?

Bonus od depozytu w wysokości 1000 złotych

Jeśli chodzi o ten konkretny bonus, to Totolotek działa podobnie do innych bukmacherów. Pierwszym etapem, który powinniśmy wykonać jest wpłacenie pierwszych pieniędzy zaraz po aktywacji naszego konta. Minimalna kwota wpłaty wynosi 20 złotych, a Totolotek zwróci nam jego równowartość powiększony aż dwukrotnie. Wypłacenie środków bonusów zależy jednak od naszych kolejnych działań. Otrzymaną kwotą musimy trzykrotnie obrócić, a minimalna stawka jednego zdarzenia nie może być niższa niż kurs 2.00.

Promocja „Gram Grubo”

W bonusie „Gram Grubo”, firma Totolotek robi ukłon w stronę graczy z dłuższym stażem. Promocja dotyczy kwestii podatku na zakłady bukmacherskie w Polsce, ponieważ Totolotek mnoży naszą stawkę po wyższym procencie. Po podwyższeniu będzie to aż 14%. „Gram Grubo” dotyczy wszystkich zakładów piątkowych na każdą dyscyplinę sportu. Jedyne, co musimy zrobić, to wysłać kupon z kursem całkowitym na poziomie minimalnym 2.00 oraz ze stawką 100 złotych.

 BONUS 1000 PLN W TOTOLOTKU  BONUS 1000 PLN  bonus na start 1000 zł - więcej na www.Totolotek.pl