Przedstawienie w sposób wyczerpujący oferty bukmacherskiej wymaga pochylenia się nad dwoma tematami. W każdej firmie, także w tej najbardziej znanej głównymi czynnikami, które przyciągają potencjalnych klientów są kwestie dosyć powszechne. Właściciele przedsiębiorstwa STS swój kod promocyjny i bonusy przedstawiają nam w sposób dosyć transparentny, dlatego my powinniśmy przede wszystkim poznać ich specyfikę. Nad nią nie trzeba się jednak zbytnio pochylać, ponieważ jest praktycznie taka sama, jak u innych bukmacherów. Na co zwrócić uwagę zakładając konto akurat w tej firmie?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

STS – kod promocyjny uruchamiający bonusy

Mówiąc o kodzie promocyjnym w firmie STS nie będziemy mocno odkrywczy, gdyż wszystko opiera się na wyborze konkretnej frazy. Liczba stron, które współpracują ze sponsorem wielu klubów jest naprawdę spora, dlatego o kod promocyjny nie musimy się martwić. Cały proces uruchamiania bonusów za pomocą kodu promocyjnego przedstawimy nieco dalej, a teraz wspomnimy nieco o samych promocjach. Kod promocyjny „SPORT29PLN”, który proponujemy, pozwala nam skorzystać z bonusu bez depozytu. Popularny freebet na samym początku gry jest o tyle istotny, że nie obciąża naszych kont zaraz po zarejestrowaniu. Istnieje więc możliwość, że kod promocyjny od firmy STS uruchomi naprawdę interesujące bonusy.

Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie firmy STS?

Aby w pełni cieszyć się udogodnieniami wynikającymi z kodu promocyjnego, musimy oczywiście wiedzieć, gdzie go wpisać. Właściciele firmy STS na kod promocyjny przygotowali specjalne puste pole. Gdzie je znaleźć? Sprawa jest równie prosta, co sam kod promocyjny, ponieważ odbywa się to już podczas rejestracji. Zakładając konto u tego prestiżowego bukmachera oprócz pól z naszymi danymi, zauważymy także miejsce na wpisanie frazy. Nie jest to obowiązkowe, ale szansa na freebet raczej się już nie powtórzy.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS – bonusy na start zaraz na początku gry

W tym akapicie przejdziemy już do tego, co tygrysy lubią najbardziej. Specyfika każdego bonusy jest oczywiście inna, aczkolwiek firma STS działając na rynku już kilkanaście lat, wylansowała w szczególności dwie promocje. Bonusy od depozytu, bonusy bez depozytu to główna siła napędowa strony, zwłaszcza jeśli mówimy o graczach początkujących. Wysokość każdego z tych bonusów sięga kolejno 1200 złotych i 29 złotych. Jest górny pułap obu bonusów, które STS gwarantuje na początku zabawy bukmacherskiej.

Bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych

W przypadku tego bonusu na pierwszy plan wchodzi wspomniany wcześniej kod promocyjny. Po wpisaniu frazy „SPORT29PLN” możemy skorzystać z freebetu, który nie zmusza nas do wpłacania żadnych pieniędzy. Na czym polegają wszystkie warunki? Aby móc w pełni cieszyć się wpisanym wcześniej kodem promocyjnym, otrzymaną kwotą musimy trzykrotnie obrócić – do tego minimalny kurs kupony nie może być niższy niż liczba 1.91.

Bonus od depozytu nawet na poziomie 1000 złotych

Drugi z bonusów, który będziemy mogli znaleźć w pakiecie powitalnym w żadnym stopniu nie dotyczy kodu promocyjnego. Ogólny zarys tej usługi dotyczy całkiem innych warunków, ponieważ w tym miejscu musimy wpłacić już pierwsze pieniądze. Najważniejszym warunkiem jest zaznaczenie podczas rejestracji pola „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Dalej powinniśmy od razu po pierwszym logowaniu wpłacić pierwsze pieniądze, a STS zwróci nam równowartość tej kwoty, maksymalnie do 1000 złotych. Reszta warunków jest podobna do poprzedniego bonusu, gdyż otrzymanie kwoty zależne jest od trzykrotnego obrócenia daną nam stawką, po minimalnym kursie kuponu na poziomie 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl