Przedstawienie w sposób wyczerpujący oferty bukmacherskiej wymaga pochylenia się nad dwoma tematami. W każdej firmie, także w tej najbardziej znanej głównymi czynnikami, które przyciągają potencjalnych klientów są kwestie dosyć powszechne. Właściciele przedsiębiorstwa STS swój kod promocyjny i bonusy przedstawiają nam w sposób dosyć transparentny, dlatego my powinniśmy przede wszystkim poznać ich specyfikę. Nad nią nie trzeba się jednak zbytnio pochylać, ponieważ jest praktycznie taka sama, jak u innych bukmacherów. Na co zwrócić uwagę zakładając konto akurat w tej firmie?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zl bez ryzyka i bonus 1660 zł - więcej na www.STS.pl

STS – kod promocyjny uruchamiający bonusy

Mówiąc o kodzie promocyjnym w firmie STS nie będziemy mocno odkrywczy, gdyż wszystko opiera się na wyborze konkretnej frazy. Liczba stron, które współpracują ze sponsorem wielu klubów jest naprawdę spora, dlatego o kod promocyjny nie musimy się martwić. Cały proces uruchamiania bonusów za pomocą kodu promocyjnego przedstawimy nieco dalej, a teraz wspomnimy nieco o samych promocjach. Kod promocyjny „GIGABONUS”, który proponujemy, pozwala nam skorzystać z świetnych bonusów. Popularny freebet na samym początku gry jest o tyle istotny, że nie obciąża naszych kont zaraz po zarejestrowaniu. Istnieje więc możliwość, że kod promocyjny od firmy STS uruchomi naprawdę interesujące bonusy.

Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie firmy STS?

Aby w pełni cieszyć się udogodnieniami wynikającymi z kodu promocyjnego, musimy oczywiście wiedzieć, gdzie go wpisać. Właściciele firmy STS na kod promocyjny przygotowali specjalne puste pole. Gdzie je znaleźć? Sprawa jest równie prosta, co sam kod promocyjny, ponieważ odbywa się to już podczas rejestracji. Zakładając konto u tego prestiżowego bukmachera oprócz pól z naszymi danymi, zauważymy także miejsce na wpisanie frazy. Nie jest to obowiązkowe, ale szansa na freebet raczej się już nie powtórzy.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zl bez ryzyka i bonus 1660 zł - więcej na www.STS.pl

STS – bonusy na start zaraz na początku gry

Zakłady Bukmacherskie STS oferują wiele bonusów dla nowych graczy. W promocji dla nowych użytkowników znajdziemy standardowe bonusy podobne do tych, które uświadczymy u konkurencji, ale wyróżniają się kilkoma takimi, których nie znajdziemy u innych. Bez wątpienia oferta STS jest wyjątkowa na rynku i przyciąga nowych graczy, a ci na pewno będą zadowoleni z otrzymanych prezentów.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka oferowany STS to kolejna promocja, która umożliwia nam na zawarcie darmowego zakładu. Dzięki tej promocji możemy postawić zakład do 100 zł bez ryzyka straty naszych środków.

Bonus od depozytu

STS bonus od depozytu jest następną promocją przygotowaną dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie STS proponują nowym użytkownikom do 1560 PLN środków bonusowych. Aby wypłacić bonusowe środki należy oczywiście spełnić określone warunki.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zl bez ryzyka i bonus 1660 zł - więcej na www.STS.pl