Kod promocyjny uruchamiający bonusy to przysłowiowe danie główne firmy LV Bet. Przedsiębiorstwo podobnie jak inne tego typu firmy, stawia na ścisłą współpracę z klientami. Najlepszym tego dowodem są bonusy dla kibiców wybranych klubów, ponieważ mogą oni liczyć na konkretne wsparcie podczas gry. Reszta udogodnień jest w bardzo dużym stopniu podobna – LV Bet gwarantuje nam dostęp do bonusu bez depozytu oraz bonusu od depozytu. Wysokość tych dwóch promocji przedstawimy nieco później, gdyż na początku warto zająć się podstawami działania strony. Co wyróżnia firmę LV Bet?

 BONUS 2000 PLN W LV BET  BONUS 2020 PLN  20 zł za darmo i bonus 2000 zł - więcej na www.LVBET.pl

LVBET bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

LV Bet – kod promocyjny przekładający się na bonusy

Przedsiębiorstwo LV Bet w temacie kodu promocyjnego nie jest żadnym pionierem, ponieważ działa standardowo, czyli podobnie do innych firm na rynku. Skorzystanie z przysługujących bonusów, które uruchamia kod promocyjny jest więc niezwykle proste. Najpierw powinniśmy zaprzyjaźnić się z warunkami, które dotyczą wprowadzanego kodu, ponieważ LV Bet w tym miejscy stawia na różnorodność. Możemy bowiem wykorzystać bardzo dużo fraz, które proponują nam współpracujące z bukmacherem strony. My proponujemy kod „XYZ”, ponieważ jest on przepustką do uruchomienia bonusu bez depozytu. Nie przez przypadek mówimy właśnie o tej promocji, gdyż dla początkujących klientów to znaczne ułatwienie późniejszego postępowania. Jak wygląda kod promocyjny i inne bonusy w firmie LV Bet?

LV Bet – gdzie wpisać kod promocyjny?

Jeśli chodzi zaś o same uruchomienie bonusów przy użyciu kodu promocyjnego, to sprawa jest trochę inna. Bukmacher działa całkiem inaczej, ponieważ stawia na kontakt klient-właściciel. Kod promocyjny możemy wykorzystać wysyłając maila do LV Bet, zaraz po ukończeniu procesu rejestracji. W tytule takiej wiadomości należy wpisać „Bonus bez Depozytu”. Dla wielu może więc to być spore zaskoczenie, ponieważ do tej pory wszystko opierało się na wpisywaniu kodu podczas rejestracji. Czytając opinie jest to jednak niewątpliwy plus strony, gdyż nie przeoczymy żadnego pola w procesie zakładania konta.

 BONUS 2000 PLN W LV BET  BONUS 2020 PLN  20 zł za darmo i bonus 2000 zł - więcej na www.LVBET.pl

Bonusy na start od firmy LV Bet

W tym akapicie przechodzimy już do tego, co wszystkich interesuje najbardziej. Postaramy się bowiem przedstawić wszystkie najważniejsze pozycję z zakładki bonusowej, skupiając się najmocniej na bonusach powitalnych. LV Bet proponuje nam przede wszystkim dwie tego typu promocje, gdzie przy jednym potrzebny jest kod promocyjny. Drugi z kolei – bonus od depozytu – zahacza o kwestie wysokości samej kwoty, ponieważ osiąga poziom 2000 złotych. W pierwszym przypadku musimy raczej mówić o 20 złotych.

Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych

Na pierwszy ogień idzie popularny freebet, o którego walczą wszyscy początkujący klienci. Aby móc w pełni cieszyć się tym bonusem powinniśmy przede wszystkim postępować zgodnie z instrukcjami. Na początku należy pamiętać, iż otrzymana stawka nie może zostać rozbita na kilka kuponów – LV Bet zastrzega sobie postawienie jednego kuponu. Na nim muszą z kolei znaleźć się minimum trzy zdarzenia, każde z kursem minimalnym 1.25. Uzyskaną kwotą musimy także dwukrotnie obrócić, stawiając przy tym na kurs minimalny na poziomie 2.00.

Bonus od depozytu na poziomie nawet 2000 złotych

Drugi bonus, znajdujący się w pakiecie powitalnym, dotyczy już działania finansowego. LV Bet wypłaci nam nawet 2000 złotych, ale tylko wtedy, gdy dokonamy dwóch pierwszych wpłat. Robiąc to po raz pierwszy, musimy wpłacić co najmniej 50 złotych, zaznaczając do tego pole „bonus z mnożnikiem”. Dalej musimy wysłać kupon, a otrzymanym depozytem czterokrotnie obrócić (każdy zakład po kursie minimalnym na poziomie 2.00).

 BONUS 2000 PLN W LV BET  BONUS 2020 PLN  20 zł za darmo i bonus 2000 zł - więcej na www.LVBET.pl