Oferta bukmacherska większości firm zależy oczywiście od wymagań rynku i samych klientów. W ostatnich latach zakłady bukmacherskie przeszły jednak sporą metamorfozę w kwestii samych propozycji, ponieważ większość klientów gromadzi za pomocą promocji. Jednym z liderów jest Fortuna, która stawia na kod promocyjny uruchamiający bonusy startowe. Cały pakiet powitalny jest jednak standardowy, gdyż dotyka podobnych tematów co oferta innych tego typu przedsiębiorstw. Co jednak determinuje gromadzenie się tylu klientów akurat w tej firmie?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna – kod promocyjny oraz bonusy

Przedstawienie specyfiki kodu promocyjnego w przypadku Fortuny nie będzie zbytnio odbiegał od reszt firm. Bonusy, które uruchamia kod promocyjny Fortuna proponuje za pomocą wielu stron, ponieważ odpowiednia fraza może być bardzo różna. My zachęcamy do skorzystania z kodu „BONUSVIP”, który jest przede wszystkim przepustką do uruchomienia bonusu bez depozytu. Samo nazewnictwo nie jest więc przypadkowe, ponieważ mogą z niego skorzystać tylko uważni użytkownicy. Reszta bonusów to już spełnianie innych, bardziej skomplikowanych warunków, dlatego warto skupić się na kodzie promocyjnym. Co jeszcze musimy wiedzieć?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Firma Fortuna w sprawie wpisania kodu promocyjnego, potrzebnego do skorzystania z bonusu bez depozytu nie wyróżnia się na rynku. Tak, jak u innych przedsiębiorstw, wpisanie odpowiedniej frazy jest konieczne już podczas rejestracji, ponieważ to tam znajdziemy puste pole. Należy pamiętać, iż fraza „BONUSVIP” jest jedną z wielu możliwości, dlatego warto znaleźć odpowiedni dobór słów. Wszystkie kody promocyjne dotyczą za to jednego bonusu, o którym wspomnieliśmy wyżej.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna – bonus na start

Tak, jak u innych firm na tym rynku, Fortuna w swoich udogodnieniach stawia na ułatwienie gry początkującym. Kod promocyjny, który uruchamia bonusy Fortuna stworzyła właśnie z myślą o niedoświadczonych klientach, którzy nie za bardzo radzą sobie ze specyfiką bukmacherską. Poza bonusem bez depozytu firma proponuje nam również dwa inne, niezwykle ciekawe promocje – bonus od depozytu oraz zakład bez ryzyka. Pierwszy może osiągnąć nawet 200  złotych, z kolei nie ryzykując możemy ugrać 600 złotych.

Bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych

Promocja, o której wspomnieliśmy już wcześniej, obejmuje uważne przejście przez gęste sito rejestracji. Ale jak się okazuje, nie tylko. Aby móc w pełni cieszyć się tym bonusem musimy także spełnić kilka innych warunków, które wymaga od nas Fortuna. Co nas najbardziej powinno interesować, to fakt, iż całej kwoty nie musimy przeznaczać na jeden kupon. Fortuna do kwestii tego bonusu podchodzi jeszcze inaczej, ponieważ dostarcza nam punkty Fortuna Klub Plus, dając przy tym pełną swobodę. Równowartość 20 złotych równa się 2800 punktom.

Zakład bez ryzyka nawet do 600 złotych

Bardzo popularna promocja, z której od samego początku korzystają niemal wszyscy gracze. Zakład bez ryzyka, czyli popularny cashback, jest nam przyznany tylko wtedy, gdy nasz kupon okaże się przegrany. Co musimy zrobić, by otrzymać zwrot? Nie ma tutaj większych haczyków ani w kwestii wysokości kursu minimalnego, ani liczby zdarzeń na kuponie. Fortuna znów jest bardzo transparentna i kwotę nawet w wysokości 600 złotych zwraca nam po spełnieniu tylko jednego warunku. Musimy zasilić konto wybraną przez nas kwotą i liczyć niestety na porażkę całego kuponu.

Bonus od depozytu na poziomie 200 złotych

Bukmacher w swoich promocjach nie zapomniał o klientach wpłacających pierwsze pieniądze. Bonus od depozytu może osiągnąć nawet 200 złotych, ale po spełnieniu ciekawych warunków. Tutaj musimy przejąć się już obracaniem bonusem, ponieważ Fortuna wymaga dokonania tego aż czterokrotnie. Do bonusu wliczane są kupony z trzema zdarzeniami i kursem całkowitym na poziomie 1.90.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl