Zakłady bukmacherskie w Polsce działają dosyć specyficzne, choć w ostatnich latach coraz bardziej upodabniają się do zagranicznych kolegów. Na ten moment takie firmy Betclic wykorzystują przede wszystkim kod promocyjny, który uruchamia niemal wszystkie bonusy. Dlaczego tak się dzieje? Sprawa jest niezwykle prosta, ponieważ ten i inni bukmacherzy stawiają na klientów, których chcą przyciągnąć interesującymi promocjami. Jeśli chodzi o Betclic to stawia on na standardowe rozwiązania, które opierają się na ciekawym pakiecie powitalnym. Najwięcej dla siebie znajdą tutaj więc początkujący gracze i klienci. Jak wygląda sama oferta tego bukmachera?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic bonusy i kod promocyjny - bonus powitalny na start

Betclic – kod promocyjny oraz bonusy

W przypadku firmy Betclic jak mantrę będziemy powtarzać cały proces uzyskania konkretnego bonusu. Kod promocyjny, którym w Betclic uruchomimy konkretne bonusy działa bowiem tak samo, jak u innych bukmacherów. Właściciele tego przedsiębiorstwa w tym temacie są dosyć otwarte oraz transparentne, ponieważ nie ukrywają, iż wpisanie konkretnej frazy otwiera wiele możliwości. Kod promocyjny może w firmie Betclic pełnić funkcję otwierającą pewne drzwi – zwłaszcza jeśli mówimy o powiększonym zakładzie bez ryzyka. Co należy wpisać? Opcji jest naprawdę wiele, aczkolwiek my proponujemy umieszczenie tam, gdzie trzeba frazy „BONUSVIP550”. Dzięki niemu, popularny cashback otrzymamy w powiększonym pakiecie.

Gdzie wpisać kod promocyjny w firmie Betclic?

Proces umieszczenia kodu promocyjnego, który umożliwia skorzystanie z danego bonusu jest niemal taki sam u każdego bukmachera. Od tej tradycji nie odchodzi Betclic, ponieważ wspomnianą wyżej frazę powinniśmy wpisać zaraz w momencie zakładania konta. Podobnie jak u innych właścicieli zakładów bukmacherskich, cały proces dotyczy sprawnego oka, po to, by nie przeoczyć interesującego nas pola. Warto bowiem wiedzieć, że konto założymy bez wpisywania kodu promocyjnego, aczkolwiek jest to zalecane, zwłaszcza dla ludzi mało obeznanych w temacie bukmacherskim.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Bonusy na start w firmie Betclic

Właściciele firmy Betclic w swoich promocjach stawiają na przekazanie nam jak najlepszych udogodnień. W tym miejscu trzeba więc wspomnieć o ukłonie w stronę graczy początkujących, ponieważ to oni są grupą docelową. Betclic oferuje oczywiście cykliczne promocje, aczkolwiek w tym artykule pragniemy przedstawić korzyści płynące z bonusów na start. W pakiecie powitalnym znajdziemy przede wszystkim popularny cashback, który opiera się na bonusie bez ryzyka. Na potrzeby artykułu przedstawimy również wybrany bonus cykliczny.

Zakład bez ryzyka w wysokości 550 złotych

Mówiąc o bonusach dla klientów mało doświadczonych na pole position znajdzie się zakład bez ryzyka. Bonus bardziej znany jako cashback dotyczy zwrotu gotówki w przypadku przegranego zakładu. Betclic w tym miejscu stawia nam jednak konkretne warunki. Przede wszystkim kupon, za który możemy dostać pieniądze, nie może posiadać niższego kursu niż poziom 1.14. Bukmacher zwróci nam równowartość wpłaconej stawki, pomniejszoną o podatek na gry bukmacherskie. Aby móc wypłacić te pieniądze musimy także dokonać obrotu depozytem – Betclic wymaga aż sześciokrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Na skorzystanie z zakłady bez ryzyka mamy 30 dni od momentu rejestracji konta.

Bonus Multi+

Multi+ to cykliczny bonus, przeznaczony do gry dla bardziej doświadczonych graczy. Betclic oferuje nam zwiększenie wygranej o dany procent, którego wysokość zależy od liczby zdarzeń na całym kuponie. Jak wyglądają stawki dla danych kuponów?

  • pięć zdarzeń – wzrost o 7%,
  • sześć zdarzeń – wzrost o 14%,
  • siedem zdarzeń – wzrost o 20%,
  • osiem zdarzeń – wzrost o 25%,
  • dziewięć zdarzeń – wzrost o 30%,
  • dziesięć zdarzeń – wzrost o 35%,
  • jedenaście zdarzeń – wzrost o 40%,
  • dwanaście zdarzeń – wzrost o 45%,
  • trzynaście i więcej zdarzeń – wzrost o 50%.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl