Bundesliga - gdzie oglądać mecze za darmo Transmisje na żywo w tv i live online

Już w najbliższy weekend po raz kolejny, od samego początku, będziemy mogli emocjonować się rozgrywkami sportowymi. Na nasze ekrany wraca niemiecka Bundesliga, dlatego warto się dowiedzieć, gdzie oglądać pojedynki w tej lidze. Do naszej dyspozycji dano kilka ciekawych możliwości, bo poza telewizją interesująco wygląda alternatywa internetowa. Platformy online gwarantują nam szybszy dostęp, łatwiejszą i jakościową obsługę, ale także stosunkowo niższe ceny. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Bundesliga – gdzie oglądać mecze najbliższej kolejki ligi niemieckiej?

Zmagania w ramach 26.kolejki niemieckiej Bundesligi na żywo zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie, dlatego warto wiedzieć gdzie obejrzeć dany mecz. Transmitowaniem tej ligi zajmują się oczywiście stacje Eleven Sports oraz Canal+Sport. Bardzo dobrymi alternatywami dla tych telewizji są jednak platformy bukmacherskie: STS TV oraz Fortuna TV, a także witryna Player.pl. Ta ostatnia jest jednym z liderów tej branży, dlatego warto pochylić się nad nią nieco bardziej.

Oferta stron bukmacherskich w temacie transmisji Bundesligi

Mówiąc o działaniach na internetowym rynku transmisyjnym, warto wspomnieć o propozycji platform bukmacherskich. Takie strony, jak STS TV oraz Fortuna TV gwarantują nam całkowicie darmowy dostęp do transmisji. Jedynym zadaniem będzie postawienie kuponu, który powinien zawierać przynajmniej jedno zdarzenie z zakładów live. Może być to zdarzenie interesujące nas w kontekście transmisji.

Oglądaj transmisję za darmo w STS TV

Oglądaj transmisję za darmo w Fortuna TV

Propozycja platformy Player.pl w kwestii meczów Bundesligi

Witryna Player.pl ma z kolei największą liczbę zarejestrowanych klientów. Nie można się temu dziwić, ponieważ strona proponuje nam interesujące pakiety, po naprawdę ciekawych cenach. Za kanały Eleven Sports oraz Canal+Sport zapłacimy bardzo różnie. Na ten moment stawki za poszczególne zestawy wahają się od 15 do 50 złotych miesięcznie. Pakiety droższe z reguły oferują nam również dostęp do najciekawszych filmów, dokumentów czy seriali.

Oglądaj transmisję na żywo w Player.pl

fot. charnsitr / shutterstock.com